#

#

2017-11-07 19:11:52

WKK pokonuje AZS Częstochowa

Pokonujemy AZS Częstochowa 79:68 (22:20, 21:13, 25:17, 11:18). Zaczęliśmy mecz od mocnego uderzenia zdobywając pierwsze 13 punktów w meczu. Ale cała pierwsza kwarta była wyrównana i zakończyła się nieznaczną przewagą gospodarzy. Na początku drugiej kwarty dobrą passe mieli goście aby po chwili stracić 12 punktów z rzędu i ustalić wynik do przerwy na 43:33 dla WKK. Dalsza część meczu to gra punkt za punkt, która oczywiście zapewniła nam bezpieczne dowiezienie wyniku do końca. Świetną formą i skutecznością popisał się Kamil Fiedukiewicz, zdobywa 26 punktów (6 x 3 pkt). To zwycięstwo pozwoliło nam umocnić się na 3 miejscu w tabeli II ligi.

Dla WKK punkty zdobyli: Fiedukiewicz (26pkt, 6/9 za 3pkt), Józefiak (16pkt, 10as), Stępień (16pkt, 6zb), Lentka (9pkt, 3/8 za 3pkt), Zając(5pkt, 8zb), Madejski(3), Uberna (2), Matusiak (2pkt, 11zb).